“ Medeniyet için temizlik, Temizlik için Esman Çega ”
Direk Tipi Çöp Toplama Sistemleri
İki Tekerlekli
Dört Tekerlekli Atık Toplama
Tıbbi Atık Konteynırları
Atık Toplama Sistemleri

Atık Toplama Sistemleri
Bünyemizde yer alan atık toplayıcı sistemler, müşterilerimizin geri dönüşüm konusunda yaptığı çalışmaları kolay bir hale getirmektedir. Atık toplama konusunda kendimizi fazlasıyla geliştirmemiz, müşterilerimiz ile aramızda olan ticaret ilişkisini olumlu etkilemektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha rahat bir şekilde bizleri tercih edebilmektedir. Tek, çift, tekerlekli, dört tekerlekli ve farklı tiplere sahip olan konteynır çeşitleri bünyemizde yer almaktadır. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek istediği tipe ait olan konteyner çeşidini tarafımızdan temin edebilmektedir. Ürünlerimizin fazlasıyla dayanıklı olması, uzun süreli kullanım yapılabilmesine olanak tanıyor. Bu sayede müşterilerimiz yeni bir ekipman gereksinimine ihtiyaç duymaktan kurtuluyor. Böylelikle hem ekonomik, hem de zaman açısından avantajlara sahip olabilmek söz konusu haline gelmektedir.

Plastik Çöp Konteyneri
Bünyemizde farklı tiplere sahip olan çöp konteyner çeşitleri bulunmaktadır. Plastik çöp konteyneri ihtiyacı olan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri halinde istedikleri konteyner çeşidini bizlerden temin edebilmeleri mümkündür. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimize sunduğumu konteynerler yüksek kapasiteye sahip olduğundan dolayı daha fazla toplama imkanı mümkün hale geliyor. Bu sayede geri dönüşüm projelerine daha fazla katkı sağlamak, söz konusu haline gelmektedir. Bünyemizde yer alan konteynerlerin fazlasıyla sağlam olması, daha uzun süreli bir kullanım elde etmeye yardımcı olan durumlar arasında yer almaktadır. Plastiklerin zarar görmesini engelleyen çöp konteyner çeşitleri, müşterilerimizin memnun kalabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Elektrik Atık Toplama
Elektrik atık toplayıcı konusunda ihtiyacı bulunan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Elektrik atık toplama konusunda müşterilerimize yardımcı olmamız, müşterilerimizin memnun kalabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu sayede müşteri potansiyelimiz olumlu etkileniyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimize kapasitesi yüksek olan konteynır çeşitlerini sunuyoruz. Bu sayede daha fazla atık toplayabilme imkanı bulunmaktadır. Atık toplayabilme potansiyelini üst düzeye ulaştıracak ürünlerin bünyemizde yer alması, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin üst düzey kaliteye sahip olması, memnuniyeti sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz uygun fiyatlarla bünyemizde yer alan ürünleri teslim alabilmektedir. Uygun fiyata ürün satışı yapmamız, tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Plastik Konteyner
Plastik konteynıra ihtiyaç duyan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri halinde istedikleri ürünü tarafımızdan teslim alabilmeleri mümkündür. Plastik konteyner konusunda müşterilerimize yardımcı olmakta ve en geniş kapasiteye sahip olan, ihtiyaca uygun olan ürünleri bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz bizleri rahat bir şekilde tercih edebilmektedir. Tercih edilmemize sebebiyet veren unsurlardan bir tanesi ürün kalitemizin üst düzeyde olmasıdır. Ürün kalitemizin üst düzeyde olması, müşterilerimizin memnun kalabilmelerine yardımcı oluyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek ekonomik ve kalite açısından avantajlara sahip olmaktadır. Tüm bu avantajlara sahip olunması, sahip olduğumuz öncü konumu bir kez daha vurguluyor.

Atık Toplama
Atıkların toplanabilmesine yardımcı olan ürün ve ekipmanlar bünyemizde yer almaktadır. Esman Çega firması olarak, müşterilerimizin atık toplama konusunda profesyonel bir çalışma sürdürebilmelerine yardımcı olmaktayız. Bünyemizde yer alan ürünler sayesinde müşterilerimiz daha rahat bir şekilde atık toplayabilme olanağına sahip oluyor. Bünyemizde bulunan ürünlerin üst düzey kaliteye sahip olması, tercih edilmemize sebebiyet vermektedir. Ürünlerimizin kalite konusunda problem yaşatmaması, tercih edilmemize yardımcı olmaktadır. Kalite konusunda herhangi bir problem yaşanmaması, sahip olduğumuz öncü konumu koruma altına alıyor. Tüm bunların yanı sıra ürünlerimizin uzun süreli bir kullanım sunması, tercih edilmemize sebebiyet vermektedir. Uzun süreli kullanım sayesinde yeni bir ekipmana veya ürüne ihtiyaç duyma olasılığı tamamen ortadan kalkmaktadır.