“ Medeniyet için temizlik, Temizlik için Esman Çega ”

Hakkımızda

Hakkımızda


ELGIN, RAVO, MATHIEU, GLUTTON, EGHOLM, SCARAB firmalarınca üretilen vakumlu, mekanik ve rejeneratif hava sistemli süpürme araçları, BEACHTECH - CHERRINGTON plaj ve kumsal temizleme makinaları, SULO üretimi plastik konteynır ve yer altı konteynır sistemleri, IMS DREDGE üretimi nehir, göl, baraj temizlik gemileri, TRIFLO üretimi çamur susuzlaştırma makineleri, IPEK kanal içi görüntüleme ve kayıt sistemleri, EPOKE kışla mücadele ekipmanları ile kendi üretimimiz VAKJET kombine kanal temizlik araçları, ESMAN JET yüksek basınçlı çok maksatlı temizleme makinaları ve ESMAN 9000 yol yıkama araçlarını belediyelere, havaalanlarına, karayollarına, askeri ve sivil tesisler ile müteahhitlere satışını yapıp, satış sonrası servis hizmeti vermektedir.

Hizmetlerini, Toplam Kalite Yönetimi doğrultusunda sunan Esman Çega “ISO9001” Kalite Belgesine sahiptir.

İkitelli / İstanbul Metal İş Sanayi Sitesinde bulunan TSE belgeli merkez servisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca diğer illerde de anlaşmalı servislerimiz bulunmaktadır.

Çevre bilincini ilke edinen Esman Çega, çevre bakımı ve temizliğine yönelik faaliyetlerinin yanı sıra güvenlik ile ilgili araçlar ve sistemlerin temsilciliğini ve satışını da yapmaktadır.


MÜŞTERİ MEMNUNİYET FORMU İÇİN TIKLAYIN