“ Medeniyet için temizlik, Temizlik için Esman Çega ”
Süpürme Makinaları
Yol ve Zemin Yıkama
Vakumlu Temizlik Makinaları
Plaj Temizleme Makinaları
Temizlik araç ve ekipmanları, süpürme makinaları, yol ve zemin yıkama, vakumlu temizlik makinaları,

Süpürme Makinaları
Yolların, şehirlerin ve sokakların profesyonel bir düzeyde temizlenmesine sebebiyet veren araçlar bünyemizde yer almaktadır. Müşterilerimiz bizlerden temin ettikleri süpürme makinaları sayesinde sokakların daha iyi bir şekilde temizlenebilmesine olanak tanımaktadır. Bünyemizde yer alan süpürme makineleri sayesinde müşterilerimiz, daha kaliteli ve hijyenik bir temizlik yapabilmenin keyfini yaşamaktadır. Hizmete sunduğumuz araçlar üst düzey teknolojiye sahip olduğundan ötürü temizlenecek bölgenin kısa süre içerisinde hijyene kavuşmasını sağlamaktadır. Araçların kısa süre içerisinde temizliği bitirmesi, zaman kaybı yaşanmasını engellemekte ve daha fazla bölgenin temizlenmesine sebebiyet vermektedir. Çok sayıda avantaj sunan makinelerin bünyemizde yer alması, sektörde en çok tercih edilen firma olmamıza sebebiyet vermiş ve gün geçtikçe daha fazla müşteriye sahip olmamızı sağlamıştır.

Bünyemizde yer alan araçların teknik problem yaşatması, mümkün olmayan durumlar arasında yer almaktadır. Çöp kapasitesi fazlasıyla geniş olan araçlarımızın daha az yakıt yakıyor olması, araçlarımızın avantajları arasında yer almaktadır. Çevre temizlik araçları ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlar, bizleri tercih ederek yüksek düzeyde avantaja sahip olabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz bizleri rahat bir şekilde tercih edebilmektedir. Bizleri tercih eden müşterilerimiz hem kalite, hem de ekonomik avantajlara sahip olduğundan ötürü memnun kalmaları söz konusu haline geliyor. Müşterilerimizin bizleri tercih etmesinin sebebi, kısa süre içerisinde temizlik yapabilmeleri ve temizliği üst kaliteye ulaştırabilmeleridir. Hijyenin en iyi kaliteye sahip olmasını sağlayacak çalışmalar tarafımızca gerçekleştirildiği için müşterilerimiz memnun kalmaktadır.

Bünyemizde Yer Alan Süpürme Makinaları
Ravo, Mathieu, Scarab, Elgin, Egholm, Glutton markalarına sahip olan süpürme makineleri bünyemizde yer almakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Makinelerin çöp kapasitesi üst düzey genişliğe sahip olduğundan ötürü daha kapsamlı bir temizlik yapabilmek mümkün hale geliyor. Süpürme esnasında seslerin en az düzeyde olması, bünyemizde yer alan araçların özellikleri arasında yer alıyor. Yer süpürme makinaları sayesinde temizlik kurumları ve kuruluşları, daha kapsamlı bir temizlik yapabilmektedir. Temizliklerin kapsamlı bir düzeyde gerçekleşmesi, sunduğumuz araçlar sayesinde mümkün hale geliyor. Bu sayede şehrin ve çevrenin temizliği daha iyi bir durumda olmakla birlikte hijyenik açıdan önem kazanıyor.

Makinelerin herhangi bir şekilde teknik problem yaşatması mümkün olmadığından ötürü müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz sokak süpürme aracı ihtiyacı duyduğunda bizlerle iletişime geçmektedir. Bizlerle iletişime geçilmesi halinde araçların kısa süre içerisinde teslimatı gerçekleşmesi mümkün hale gelecektir. Kısa süre içerisinde araç teslimatı yapmamız, müşterilerimizin memnun kalmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamadan tüm temizlik işlemlerini tamamlayabiliyor. Zaman kaybı yaşanmaması memnuniyeti sağlayan faktörler arasında yer aldığından ötürü müşterilerimiz bizleri, kendi çevrelerine tavsiye etmektedir. Çevreye tavsiye etmeleri tercih edilmemize sebebiyet vermekte ve aynı zamanda müşteri potansiyelimizi olumlu etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Bu sayede sektörde öncü bir konumda olmamız, aşikar bir durum haline geliyor.

Yol Süpürme Araçları
Bünyemizde yer alan yol süpüren araç çeşitleri, her alana ve her ihtiyaca uyumluluk sağlamaktadır. Yol süpürme araçları ihtiyacı bulunan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri halinde uygun fiyatla araçları temin edebilmeleri, söz konusu haline gelecektir. Araçların yüksek düzeyde kaliteye sahip olması tüm ihtiyaçların profesyonel bir şekilde karşılanmasına sebebiyet veren faktörler arasında yer alıyor. Araçların çöp kapasitesinin yüksek olması, daha fazla temizlik yapabilmeye ve daha geniş alanların temizlenmesini kolaylaştırır. Bu sayede müşterilerimiz temizlik konusundaki ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor. Böylelikle sektörde en çok tercih edilen şirketler arasında yer almakta ve müşterilerimizin tüm temizlik aracı ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Vakumlu Temizlik Makinaları
Vakumlu temizlik araçları, ekipmanları ve makineleri bünyemizde yer almaktadır. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek istedikleri ürünleri tarafımızdan temin edebilmektedir. Vakumlu temizlik makinaları sayesinde müşterilerimiz, çevreyi daha iyi bir şekilde temizleyebilmektedir. Yerde kalan çöplerin vakum sayesinde kısa süre içerisinde çöp haznesi içerisine yerleştirilmesi, ürünlerimizin teknolojik gelişimini yansıtmaktadır. Ürünlerimizin teknolojik gelişimlerinin müşterilerimize yansıması, başarımızı ön plana çıkaran unsurlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra araçlarımızın çöp haznelerinin geniş bir yapıya sahip olması, daha geniş alanların temizlenebilmesine olanak tanımaktadır. Daha geniş alanlar, daha kısa süre içerisinde temizlenebildiğinden dolayı müşterilerimizin memnun kalabilmeleri mümkün hale gelen durumlar arasında yer alıyor. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih etme esnasında kendi akıllarında herhangi bir kuşku veya soru işareti bulundurmuyor.
Vakumlu olan araçların sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi daha kısa süre içerisinde, daha kolay bir şekilde temizlik yapabilmesidir. Temizliği zor gerçekleşen alanlar için tercih edilen temizlik araç ve ekipmanları srasında yer almaktadır. Süpürme makinaları srasında öncü konuma sahip olan vakumlu makineler, tarafımızca müşterilerimize kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Kısa süre içerisinde müşterilerimize teslim edilmesi, tercih edilmemize sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Bu sayede müşterilerimizin memnun kalmaları, aşikar bir durum haline geliyor. Zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmemiz, müşterilerimizin memnun kalmalarına sebebiyet veren durumlar arasında yer alıyor. Sektörde öncü bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Vakumlu Temizlik Makinaları Avantajları
Vakumlu olan araçların kısa süre içerisinde temizliği bitirmesi ve bu temizliği en profesyonel şekilde sonuçlandırması, tercih edilmesine sebebiyet veren durumlar arasında yer almaktadır. Yol ve zemin yıkama konusunda sunduğu avantajlar, memnuniyeti sağlıyor. Vakumlu yol süpürme aracı ihtiyacı olan müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmeleri halinde kısa süre içerisinde bu araçları tarafımızdan alabilmeleri mümkündür. Kısa süre içerisinde teslimat yapabilmemiz, müşterilerimiz ile aramızdaki ticaret ilişkisini güçlendirmektedir. Her sektörün ihtiyacı olan vakumlu süpürme araçları, bünyemizde yer almaktadır. Her sektörde bu teslimatı kısa süre içerisinde yaparak, zaman kaybı yaşanmasının önüne geçiyor ve memnuniyeti de üst düzeye taşıyoruz.

Sunduğumuz araçlardan ötürü herhangi bir teknik problem yaşandığı taktirde müşterilerimizin oluşturduğu arıza formuna dikkat ediyoruz. Vakumlu yol süpürme aracı ihtiyacı bulunan müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmeleri halinde istedikleri araçları bizlerden teslim alabilmeleri mümkündür. Araçların sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde müşterilerimiz daha profesyonel bir temizlik yapabilmektedir. Daha profesyonel bir temizlik yapılabilmesine yardımcı olan bir firma olmamız, sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almamıza sebebiyet vermiştir. Uygun fiyat, yüksek kalite hizmet politikamız sektörde her zaman tercih edilebilir bir profile sahip olmamıza aracılık etmiştir. Tüm bunların yanı sıra araçlarımızın, ekipmanlarımızın ve makinelerimizin teknolojik aynı zamanda teknik konuda problem yaşatmaları imkansız olarak nitelendiriliyor.

Vakumlu Yol Süpürme Aracı Özellikleri
Vakumlu yol süpürme ekipmanları sayesinde temizliği zor yapılan bölgelerin kısa süre içerisinde temizlenebilmesi mümkün hale geliyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizlerle iletişime geçerek kısa süre içerisinde temizliklerini tamamlayabiliyor. Araçların sahip olduğu özellikler sayesinde daha kısa süre içerisinde temizliği tamamlayabilmek mümkün hale gelmektedir. Vakumlu yol süpürme aracı ihtiyacı bulunan firmaların, kurumların ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Araçların sahip olduğu özellikler sayesinde kısa süre içerisinde profesyonel bir temizlik yapabilmek mümkün hale gelmektedir. Vakum sayesinde yerde rahatsız edici bir kirin görünmesi ve hijyenik açıdan problem yaşanması tamamen engellenmekte aynı zamanda daha rahatlatıcı bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Yol ve Zemin Yıkama
Temizlik ve araç ekipmanları arasında yer alan zemin yıkama araçları, bünyemizde mevcuttur. Bünyemizde yer alan yol ve zemin yıkama aracı sayesinde yolların daha temiz bir görünüme sahip olması, mümkün hale gelmektedir. Esman 9000 ve Rioned Profijet HWS araçları, tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Esman 9000 ve Rioned Profijet HWS araçlarımız sayesinde şehrin, çevrenin, caddelerin daha temiz bir görünüme sahip olması söz konusu haline geliyor. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek yolların ve zeminlerin yıkanmasını profesyonel bir şekilde sağlıyor. Yolların süpürülmesinden sonra yıkanılması isteniliyorsa, bünyemizde yer alan araçlar bunları gerçekleştirebilecektir. Bunları gerçekleştirebilecek potansiyele sahip olan araçların bünyemizde yer alması, kalitemizi ön plana çıkarıyor.

Yerlerdeki çöplerin toplanıp, süpürülmesi ve tüm çöplerin makine çöp kapasitesine yerleştirilmesi araçlarımızın özellikleri arasında yer almaktadır. Araçlarımızın sahip olduğu çöp kapasitesinin fazlasıyla geniş olması, ihtiyaçların daha kolay bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Süpürme makinaları arasında yer alan Esman 9000 kısa süre içerisinde zemin yıkamasını gerçekleştirmektedir. Yolların, caddelerin, sokakların ve ilçelerin kısa süre içerisinde temizlenmesi bünyemizde yer alan araçlar sayesinde mümkün hale geliyor. Araçlarımızın sahip olduğu teknik özellikler sayesinde müşterilerimizin daha kolay bir şekilde temizlik yapabilmeleri, söz konusu oluyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmeleri halinde araçları alabilmeleri mümkündür. Çünkü hızlı bir şekilde teslimat yaparak, zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmeye çalışıyoruz.

Vakumlu Temizlik Makinaları
Vakumlu temizlik araçları sayesinde caddelerdeki tüm çöplerin, makine haznesine yerleştirilmesi ve ortada tek bir çöp kalmaması söz konusu haline geliyor. Vakumlu temizlik makinaları ihtiyacı bulunan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri halinde tüm ihtiyaçların karşılanabilmesi mümkün hale gelmektedir. Müşterilerimiz ile aramızda olan ticaret ilişkisini fazlasıyla önemsediğimiz için hizmetimizin daha kaliteli bir şekilde verilmesini sağlıyoruz. Araçlarımızın sahip olduğu teknik özellikler sayesinde temizliklerin daha profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi, mümkün hale gelmektedir. Belediyelere ve temizlik kurumlarına tahsis ettiğimiz her araçtan memnun kalınması, kalitemizi bir kez daha vurgulamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ettiği için herhangi bir şekilde pişman olmamaktadır.

Plaj Temizleme Makinaları
Plaj temizliğinin yapılabilmesi için müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır. Bu araçlar sayesinde plajların daha estetik bir görünüme sahip olması, hijyenik açıdan önem kazanması mümkün hale gelir. Plaj temizleme makinaları sayesinde plajlar, daha estetik ve hoş bir görünüme sahip olacaktır. Bu sayede müşterilerimizin hijyenik açıdan herhangi bir şekilde kuşkuya düşmesi tamamen engellenir. Hizmete sunduğumuz Beachtech – Cherrington markalı araçlar sayesinde müşterilerimiz birçok konuda avantaja sahip olmaktadır. Uygun fiyat, yüksek kalite sayesinde müşterilerimiz ekonomik açıdan da birçok avantaja sahip olur. Ekonomik açıdan avantajlara sahip olunması, sunduğumuz hizmetin kalitesini ön plana çıkaran faktörler arasında yer almakta ve sektörde öncü hale gelmemizi sağlamaktadır.

 


Temizliği profesyonel bir biçimde gerçekleştiren araçlar, bünyemizde yer almaktadır. Temizlik ve araç ekipmanları ihtiyacı bulunan müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Temizlik ve araç ekipman çeşitleri sayesinde müşterilerimiz birçok konuda avantaja sahip oluyor. Temizliklerin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi, hizmet kalitemizi vurgulamakta ve müşterilerimizin memnun kalmasına sebebiyet vermektedir. Hizmetimizden ötürü pişman ve mağdur olan tek bir kişi bulunmamaktadır. Çünkü kurumsal olarak birçok konuda önlem almakta ve makinelerimizin nasıl çalıştığından emin olacak şekilde hizmet vermekteyiz. Makinelerimizin vakumlu ve yüksek hazneye sahip olabilmesi daha fazla alanın temizlenmesine sebebiyet vermektedir. Sert hava koşullarında bile makinelerimizin profesyonel bir iş çıkarması, hizmetimizin kaliteli olduğunu vurgulayan faktörler arasında yer alıyor.

Plaj Temizleme Makinaları
Plajların belli bir dönemden sonra kirlenmesi,  mümkün hale gelebilecek durumlar arasında yer alıyor. Plaj temizleme makinaları sayesinde müşterilerimiz, plajların temizliğini daha profesyonel bir düzeyde gerçekleştirebilmektedir. Plaj temizliğinin kısa süre içerisinde gerçekleşmesi ve kapsamlı bir temizliğin oluşması, müşterilerimizin rahat olabilmelerine yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz plaj kumları içerisinde yer alan çöplerden kolay bir şekilde kurtulabilmektedir. Kumların temizlenmesine sebebiyet veren tüm özellikler, makinelerimizin özellikleri arasında yer almaktadır. Araçlarımızın sahip olduğu özellikler sayesinde müşterilerimizin memnun kalmaları, mümkün hale gelen durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra sunduğumuz hizmetlerden memnun kalınması, hizmet kalitemizi ön plana çıkarmaktadır.

Plajların sezon kapanışından sonra kirli görünmesi rahatsız edici bir görünüm oluşturuyor. Tüm bunların yanı sıra plajların yoğun bir gün geçirmesinden sonra fazlasıyla kirli bir görünümün oluşması, mümkün hale gelen durumlar arasında yer almaktadır. Bünyemizde yer alan plaj temizleme makineleri sayesinde temizlik kurumları, belediyeler ve temizlik kuruluşları plajları daha hijyenik bir yapıya ulaştırabiliyor. Plajların estetik bir görünüme sahip olabilmesi bünyemizde yer alan araçlar sayesinde mümkün hale gelmektedir. Araçların sahip olduğu özellikler sayesinde müşterilerimiz memnun kalmakta ve profesyonel bir temizlik gerçekleştirebilmektedir. Temizlik esnasında herhangi bir teknik problemin yaşanması mümkün olmadığından ötürü müşterilerimizin memnun kalabilmeleri, söz konusu haline geliyor. Tüm bunların yanı sıra sunulan hizmet, her zaman takdire şayan olmayı başarmıştır.

Plaj Temizleme Makinaları Özellikleri
Bünyemizde yer alan makinelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi plajın genişliği her ne kadar büyük olursa olsun bu temizliği profesyonel ve hızlı bir şekilde sonuca kavuşturabilmesidir. Bu sayede plaj temizleme makinaları ihtiyacı olan müşterilerimize Cherrington markasına sahip olan araçları sunmaktayız. Plaj temizliğini gerçekleştiren her modelin bünyemizde yer alması, müşterilerimizin daha profesyonel bir temizlik yapabilmelerine yardımcı olmaktadır. Plaj kumlarının düz bir görünüme sahip olabilmesi, tarafımızca mümkün hale getirilmektedir. Araçlarımızın kapsamlı bir temizlik yapması, müşterilerimizin memnun kalabilmelerine yardımcı olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek kısa süre içerisinde temizlik yapabilmenin keyfini çıkarmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz araçların teknik özellikleri üst düzey teknolojiye sahip olduğundan ötürü müşterilerimizin memnun kalabilmeleri söz konusu olan durumlar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra ürünlerimizin herhangi bir şekilde teknik problem yaşatması, mümkün olmayan durumlar arasında yer almaktadır. Bu sayede teknik konuda problem yaşanmaması, plaj temizleme makineleri özellikleri arasında yer almakta ve daha profesyonel bir temizliğin yapılabilmesi mümkün hale gelmektedir. Müşterilerimiz ile aramızda olan ticaret ilişkisini fazlasıyla önemsediğimiz için müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Memnuniyeti sağlayabilecek bir şekilde ürünlerimizin özelliklerinin bulunması sektörde öncü bir konuma sahip olabilmemize yardımcı olmuştur. Sektörde en profesyonel plaj temizleme araçları, bünyemizde yer almaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ettiği için memnun kalabilmektedir.

Plaj Temizleme Makinaları Avantajları
Makinelerin sahip olduğu teknik özellikler sayesinde plajların daha hijyenik bir yapıya sahip olabilmesi mümkün hale gelmektedir. Plaj temizleme makinaları ihtiyacı bulunan birçok belediye ve temizlik kurumu bizleri tercih etmektedir. Tercih edilmemizin temel sebeplerinden bir tanesi araçlarımızın uygun fiyatlarla müşterilerimize verilmesi ve aynı zamanda en kaliteli şekilde temizliği tamamlayabilmesidir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz bizleri tercih ederek ekonomik avantajlara sahip olmaktadır. Araçlarımızın yeni bir araç gereksinim duyulmasına engel olması, kalitesini ön plana çıkaran durumlar arasında yer alıyor. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ettiği için memnun kalabilmenin keyfini yaşamaktadır. Hizmetlerimizin sahip olduğu avantajlar ve müşterilerimizi memnun edebilecek bir yapıya sahip olması, sektörde en çok tercih edilen olmamızı sağlıyor.