“ Medeniyet için temizlik, Temizlik için Esman Çega ”
Rioned Profijet HWS
Esman 9000

Yol ve Zemin Yıkama Araçları

Firma olarak tüm belediyelerin ve temizlik şirketlerinin çevre temizliği için ihtiyaç duyduğu makineleri tedarik etmekteyiz. Hizmete sunduğumuz yol temizleme aracı ve çeşitleri, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta ve kendilerinin şehir temizliğini daha kolay bir şekilde yapmalarına olanak tanımaktadır. Şehirlerin çok kolay bir şekilde temizlenmesi mümkün olduğundan dolayı müşterilerimiz her daim bizleri tercih edebilmektedir. Sunduğumuz makinelerin çok fonksiyonlu olması, şehir ve çevre temizliğinin daha profesyonel bir şekilde gerçekleşmesine sebebiyet vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz bizlerden maksimum verim elde edebilmekte ve kendi ihtiyaç duyduğu makineleri bulabilmektedirler. Makinelerin çöp hazneleri fazlasıyla büyük olduğundan dolayı uzun süreli bir kullanım elde etmek ve geniş bir alanın temizliğini yapmak mümkün hale gelmektedir.

Yol ve Zemin Yıkama
Temizlik ve araç ekipmanları arasında yer alan zemin yıkama araçları, bünyemizde mevcuttur. Bünyemizde yer alan yol ve zemin yıkama aracı sayesinde yolların daha temiz bir görünüme sahip olması, mümkün hale gelmektedir. Esman 9000 ve Rioned Profijet HWS araçları, tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Esman 9000 ve Rioned Profijet HWS araçlarımız sayesinde şehrin, çevrenin, caddelerin daha temiz bir görünüme sahip olması söz konusu haline geliyor. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ederek yolların ve zeminlerin yıkanmasını profesyonel bir şekilde sağlıyor. Yolların süpürülmesinden sonra yıkanılması isteniliyorsa, bünyemizde yer alan araçlar bunları gerçekleştirebilecektir. Bunları gerçekleştirebilecek potansiyele sahip olan araçların bünyemizde yer alması, kalitemizi ön plana çıkarıyor.

Yerlerdeki çöplerin toplanıp, süpürülmesi ve tüm çöplerin makine çöp kapasitesine yerleştirilmesi araçlarımızın özellikleri arasında yer almaktadır. Araçlarımızın sahip olduğu çöp kapasitesinin fazlasıyla geniş olması, ihtiyaçların daha kolay bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Süpürme makinaları arasında yer alan Esman 9000 kısa süre içerisinde zemin yıkamasını gerçekleştirmektedir. Yolların, caddelerin, sokakların ve ilçelerin kısa süre içerisinde temizlenmesi bünyemizde yer alan araçlar sayesinde mümkün hale geliyor. Araçlarımızın sahip olduğu teknik özellikler sayesinde müşterilerimizin daha kolay bir şekilde temizlik yapabilmeleri, söz konusu oluyor. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmeleri halinde araçları alabilmeleri mümkündür. Çünkü hızlı bir şekilde teslimat yaparak, zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmeye çalışıyoruz.

Vakumlu Temizlik Makinaları
Vakumlu temizlik araçları sayesinde caddelerdeki tüm çöplerin, makine haznesine yerleştirilmesi ve ortada tek bir çöp kalmaması söz konusu haline geliyor. Vakumlu temizlik makinaları ihtiyacı bulunan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri halinde tüm ihtiyaçların karşılanabilmesi mümkün hale gelmektedir. Müşterilerimiz ile aramızda olan ticaret ilişkisini fazlasıyla önemsediğimiz için hizmetimizin daha kaliteli bir şekilde verilmesini sağlıyoruz. Araçlarımızın sahip olduğu teknik özellikler sayesinde temizliklerin daha profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi, mümkün hale gelmektedir. Belediyelere ve temizlik kurumlarına tahsis ettiğimiz her araçtan memnun kalınması, kalitemizi bir kez daha vurgulamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bizleri tercih ettiği için herhangi bir şekilde pişman olmamaktadır.