“ Medeniyet için temizlik, Temizlik için Esman Çega ”
Mathieu Azura MC 210
Mathieu Aquazura MC 210
Mathieu Azura Flex Mc 210
Egholm City Ranger 2260
Egholm City Ranger 3070
Ravo 540 STH i-Sistem
undefined
Süpürme Makinaları
Ravo 540 STH Swasher
Scarab Magnum 82
Scarab Merlin 62
Elgin Whirlwind
Elgin Pelican

Yer Süpürme Makinaları

Yerleri hızlı bir şekilde süpüren ve ardında tek bir kir, çöp bırakmayan makinelerimiz hizmete sunulmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm makineler tarafımızca tedarik edilmekte ve müşterilerimiz bizlerden bu konuda maksimum verim elde edebilmenin keyfini yaşamaktadır. Yer süpürme makinaları tarafımızca sunulmakta ve müşterilerimiz çevre, şehir, alan temizliğini rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çok fonksiyona sahip olan makinelerimizden dört mevsim verim alabilmek mümkündür. Örneğin çok yağışlı havalarda, kışa dayanıklı aracımız hizmete sunulmaktadır. Bu sayede belediyeler ve çevre temizlik şirketleri bizlerden maksimum verim elde edebilmektedir. Temizliğin önemini çok iyi bildiğimizden ötürü müşterilerimiz bizlerden maksimum verim elde edebilmenin keyfini yaşamaktadır.

Süpürme Makinaları

Yolların, şehirlerin ve sokakların profesyonel bir düzeyde temizlenmesine sebebiyet veren araçlar bünyemizde yer almaktadır. Müşterilerimiz bizlerden temin ettikleri süpürme makinaları sayesinde sokakların daha iyi bir şekilde temizlenebilmesine olanak tanımaktadır. Bünyemizde yer alan süpürme makineleri sayesinde müşterilerimiz, daha kaliteli ve hijyenik bir temizlik yapabilmenin keyfini yaşamaktadır. Hizmete sunduğumuz araçlar üst düzey teknolojiye sahip olduğundan ötürü temizlenecek bölgenin kısa süre içerisinde hijyene kavuşmasını sağlamaktadır. Araçların kısa süre içerisinde temizliği bitirmesi, zaman kaybı yaşanmasını engellemekte ve daha fazla bölgenin temizlenmesine sebebiyet vermektedir. Çok sayıda avantaj sunan makinelerin bünyemizde yer alması, sektörde en çok tercih edilen firma olmamıza sebebiyet vermiş ve gün geçtikçe daha fazla müşteriye sahip olmamızı sağlamıştır.

Bünyemizde yer alan araçların teknik problem yaşatması, mümkün olmayan durumlar arasında yer almaktadır. Çöp kapasitesi fazlasıyla geniş olan araçlarımızın daha az yakıt yakıyor olması, araçlarımızın avantajları arasında yer almaktadır. Çevre temizlik araçları ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlar, bizleri tercih ederek yüksek düzeyde avantaja sahip olabilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz bizleri rahat bir şekilde tercih edebilmektedir. Bizleri tercih eden müşterilerimiz hem kalite, hem de ekonomik avantajlara sahip olduğundan ötürü memnun kalmaları söz konusu haline geliyor. Müşterilerimizin bizleri tercih etmesinin sebebi, kısa süre içerisinde temizlik yapabilmeleri ve temizliği üst kaliteye ulaştırabilmeleridir. Hijyenin en iyi kaliteye sahip olmasını sağlayacak çalışmalar tarafımızca gerçekleştirildiği için müşterilerimiz memnun kalmaktadır.

Bünyemizde Yer Alan Süpürme Makinaları
Ravo, Mathieu, Scarab, Elgin, Egholm, Glutton markalarına sahip olan süpürme makineleri bünyemizde yer almakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Makinelerin çöp kapasitesi üst düzey genişliğe sahip olduğundan ötürü daha kapsamlı bir temizlik yapabilmek mümkün hale geliyor. Süpürme esnasında seslerin en az düzeyde olması, bünyemizde yer alan araçların özellikleri arasında yer alıyor. Yer süpürme makinaları sayesinde temizlik kurumları ve kuruluşları, daha kapsamlı bir temizlik yapabilmektedir. Temizliklerin kapsamlı bir düzeyde gerçekleşmesi, sunduğumuz araçlar sayesinde mümkün hale geliyor. Bu sayede şehrin ve çevrenin temizliği daha iyi bir durumda olmakla birlikte hijyenik açıdan önem kazanıyor.

Makinelerin herhangi bir şekilde teknik problem yaşatması mümkün olmadığından ötürü müşterilerimiz memnun kalmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz sokak süpürme aracı ihtiyacı duyduğunda bizlerle iletişime geçmektedir. Bizlerle iletişime geçilmesi halinde araçların kısa süre içerisinde teslimatı gerçekleşmesi mümkün hale gelecektir. Kısa süre içerisinde araç teslimatı yapmamız, müşterilerimizin memnun kalmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamadan tüm temizlik işlemlerini tamamlayabiliyor. Zaman kaybı yaşanmaması memnuniyeti sağlayan faktörler arasında yer aldığından ötürü müşterilerimiz bizleri, kendi çevrelerine tavsiye etmektedir. Çevreye tavsiye etmeleri tercih edilmemize sebebiyet vermekte ve aynı zamanda müşteri potansiyelimizi olumlu etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Bu sayede sektörde öncü bir konumda olmamız, aşikar bir durum haline geliyor.

Yol Süpürme Araçları
Bünyemizde yer alan yol süpüren araç çeşitleri, her alana ve her ihtiyaca uyumluluk sağlamaktadır. Yol süpürme araçları ihtiyacı bulunan kurum ve kuruluşların bizlerle iletişime geçmeleri halinde uygun fiyatla araçları temin edebilmeleri, söz konusu haline gelecektir. Araçların yüksek düzeyde kaliteye sahip olması tüm ihtiyaçların profesyonel bir şekilde karşılanmasına sebebiyet veren faktörler arasında yer alıyor. Araçların çöp kapasitesinin yüksek olması, daha fazla temizlik yapabilmeye ve daha geniş alanların temizlenmesini kolaylaştırır. Bu sayede müşterilerimiz temizlik konusundaki ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor. Böylelikle sektörde en çok tercih edilen şirketler arasında yer almakta ve müşterilerimizin tüm temizlik aracı ihtiyaçlarını karşılıyoruz.